L’Oreal: kultowe podkłady, w których się zakochasz!

L’Oreal jest marką znaną wszystkim pokoleniom, a jej kosmetyki towarzyszą kobietom w makijażu i pielęgnacji już od dziesięcioleci! Poszczególne kosmetyki, a nawet i całe serie, mimo upływu lat, pozostają prawdziwymi kosmetycznymi bestsellerami, a wiele z nich określanych jest mianem kultowych. Umiejętność odczytywania kobiecych potrzeb, jest podwaliną sukcesu brandu. Paryska marka doskonale wyczuwa trendy, a także potrafi je kreować, jednocześnie zdaje sobie sprawę z tego, że piękno ma różne oblicza, a każda kobieta ma totalne odmienne potrzeby – właśnie dlatego portfolio koncernu jest niezwykle rozbudowane i mieści się w nim ponad pół tysiąca marek i dziesiątki tysięcy produktów. 

L’Oreal – makijaż wart każdej kobiety!

L’Oreal, jak już zostało wspomniane, towarzyszy kobietom od dziesięcioleci. Marka narodziła się we Francji w 1909 roku i od tego czasu nieprzerwanie znajduje się w czołówce najbardziej znanych, cenionych i renomowanych brandów kosmetycznych.

Marka oferuje m. in. produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów, pielęgnacji twarzy i ciała, ale również wysokiej jakości preparaty do makijażu, które pozwalają każdej kobiecie samodzielnie stworzyć nieskazitelny make-up na każdą okazję.

Jak wiadomo, podstawą udanego makijażu jest podkład – to dzięki niemu koloryt cery jest ujednolicony, niedoskonałości skórne zamaskowane, a cera nabiera świeżości, promienności i młodzieńczego wyglądu.

Obecnie jednak, kobiece wymagania względem podkładów, są o wiele wyższe niż jeszcze kilka lat temu. Powinny nie tylko upiększać, ale jednocześnie pielęgnować skórę. Dlatego też L’Oreal stale udoskonala formuły swoich produktów i proponuje kultowe serie w nowoczesnych odsłonach.

Kosmetyki marki L’Oreal od dziesięcioleci cieszą się ogromną popularności i bez wątpienia do kultowych serii, zaliczyć należy kolekcje podkładów: Infaillible 32h Fresh Wear,  Infaillible Matte, Skin Paradise, ale przede wszystkim True Match oraz True Match Nude, które są połączenie podkładu oraz serum.

L’Oreal True Match – kultowa seria podkładów

L’Oreal True Match jest kolekcją, która zadebiutowała na rynku stosunkowo dawno, jednak wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet. Podkłady nie tylko doraźnie upiększają wygląd  cery, ale przy regularnym stosowaniu, poprawiają jakość skóry.

Podkłady te, aż w 80% składają się ze składników pielęgnacyjnych, które sprawiają, że skóra jest optymalnie nawilżona, gładka, miękka i bardziej rozświetlona. Serum zamknięte w podkładzie, bazuje na nawilżającym kompleksie z kwasem hialuronowym, jest lekkie i doskonale stapia się ze skórą, a przy tym jest naprawdę trwałe.

Dodatkową zaletą serii jest rozbudowana gama odcieni, która pozwala każdej kobiecie znaleźć kolor idealny. Podkłady True March mają satynowe wykończenie, a maleńkie drobinki mające zdolność odbijania światła, cudownie rozświetlają skórę, dodając jej młodzieńczej promienności.

Mówiąc o kultowej serii, nie sposób nie wspomnieć o jej kontynuacji czy też rozszerzeniu, bowiem kolekcja L’Oreal True Match Nude należy do równie popularnych, przede wszystkim dlatego, że jest to skoncentrowane serum w podkładzie, a więc produkt łączy funkcję upiększającą i pielęgnacyjną.

Koloryt cery jest idealnie wyrównany, niedoskonałości zamaskowane, a skóra staje się sprężysta, promienna, jędrna, nawilżona, natomiast drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Lekki podkład jest idealną propozycją dla kobiet, które cenią sobie naturalny efekt.

Podkłady L’Oreal (a także inne kosmetyki marki) z pewnością jeszcze długo będą królować w makijażowym świecie beuaty. Cenione przez amatorów i profesjonalistów – przez wszystkie kobiety, które chcą dobrze wyglądać, ale jednocześnie odpowiednio i kompleksowo zadbać o swoją skórę.